Дата
|
Статті-кандидати на вилучення
|
24 червня
до 1 лип
| Братська могила радянських воїнів у с. Чернявщина • The Clips 1993 - 1995 • Віковий дуб (смт Краковець) • Границя (заповідне урочище) • Калібрувальна лабораторія • Антон-Ульріх Саксен-Мейнінгенський • М'якенька Євгенія Вікторівна • Твій Бог Сьогодні П'яний • Україна: еволюція гідності • Стеренок Валентин Павлович • Ковальчук Степан Іванович (псевдо «Медвідь») • Медвинське повстання (фільм) • Пяташ Роксолана Костянтинівна • Провулок Курчанівський |
23 червня
до 30 чер
| Віхляєв Степан Юрійович • Гелен Кокс • Коваленко Володимир (режисер) • Місячне Око (наруто) • Салат білочка • Українознавець • Тетяна Король • Усі повинні померти • Золоте Левеня (журнал) • Маліновська Тетяна Олександрівна • Хлібець Володимир Денисович |
22 червня
до 29 чер
| Данилюк Олександр (спортсмен) • Прямокутник потреб • Прямокутник емоцій • Чемпіонат Сарненського району з футболу 2024 • Волинь (річка) |
21 червня
до 28 чер
| Герб Сиваківців • Гінденбург (манґака) • Кіноплівка (фільм) • Бабуся (фільм, 2013) • Кров (фільм) • Економіко-правовий ліцей • Вегас (фільм) • Вистава (фільм) • Далекобійник та лис • Двісті десять добрих справ • Кеннеді Картер • Каталіна Вергара • Содік • Просто ще один день • Чорнобильська казка • Щоденник подорожі • Із розплющеними очима • Нічна робота • Нехай тобі насниться сон про мене • Зубик Ярослав Ярославович • Байда Олександр Сергійович • Павленко Віталій Миколайович • Барсуков Андрій Юрійович • Брисюк Микола Миколайович • Вітос Олексій Ярославович • Комунальний заклад Білоцерківської міської ради Центральної бібліотечної системи ім. П. Красножона Бібліотека - філія № 5 • МХП Поруч • Мороз Володимир Іванович |
20 червня
до 27 чер
| Псевдотсуга (втрачена пам'ятка природи) • Вітольд Стецький • Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну |
19 червня
до 26 чер
| Волик Сергій Миколайович • Кабульське ханство • Рівар • Рікольф • Кута (король Сассексу) • Кінебальд (король Сассексу) • Кедда (король Сассексу) • Кутвульф (король Сассексу) • Алі Асгар Таджвіді • Хосейн Кашіан • Сім'я мая • Пісні мая • Військова тактика мая • Філософія муїсків • Маянське право • Громада мая • Астрономія муїсків • Дороги муїсків • Сім'я муїсків • Живопис муїсків • Зброя муїсків • Економіка муїсків • Торгівля муїсків • Ткацтво муїсків • Військовики муїсків • Іригація муїсків • Військо муїсків • Мости муїсків • Пітер Коломієць • Ліцей № 8 (Київ) |
18 червня
до 25 чер
| Вулиця Михайла Ружного (Бровари) • Притика Олександр Андрійович • Зозуля Анатолій Михайлович • Ганк • Аянлик • Cymbals • Mute Beat • Сусід Улугбек • Коммій Молодший • Тау-гармата • Роеметалк Філоцезар • Полемон Євпатор • Рукель |
Обговорення, що потребують підбиття підсумків |
17 червня
| Швайка (козак) • Супрун (козак) • Інді.я • Марія Василівна Гамалія • Київська Школа Вокалу • Інформаційний бізнес • Культура Ямайки • Калитюк Олександр Сергійович |
15 червня
| Кошовський Юрій Андрійович |
14 червня
| Катедрал • Грейс Ванс • Діана Старкова (Миколаїв) • Ємельянова Ірина Анатоліївна |
12 червня
| Елейн Крамер • Сезар Діас • Муратова Ельміра Серверівна • Верьовкін-Рахальський Сергій Володимирович |
11 червня
| Вячеслав Каменев • Михайленко Володимир Миколайович • Панський погрібник • Шкіль Геннадій Олександрович • Фондування територіальними громадами • Програма психосоціальної підтримки «Безпечний простір» • Бойовий Хрест Корпусу • Реклама в СРСР |
10 червня
| Оксютенко Володимир Миколайович • Вольф Єшоннек • Герберт Вальдшмідт • Альфред Вернер (підводник) • Підручник з української літератури: історія і теорія • Texidium |
7 червня
| Акселерогенератор • WellCOM • Inzhur |
6 червня
| Державна інспекція сільського господарства України • Катастрофа Beechcraft B9L у Жулянах • Аюмі Аніме • Юрізан Белтран • Кармелла Бінг • Тера Бонд • Джина Валентіна |
4 червня
| Азер Годжатов • Іщенко Сергій Володимирович • Максименко Олександр Володимирович (військовослужбовець) • Бої за Дубоссари |
3 червня
| The Parkland Pioneers • Кампус (журнал) • Вишнівецька операція • Євгенія Діордійчук • Лудянський Едуард Аверьяновіч • Пам'ятник на честь 295-ї авіадивізії • Цутія Кеко • Рудик Володимир Володимирович • Пляшко Федір Петрович • Кам'яний яр |
2 червня
| Himalaya Drug Company • Найдовше слово у світі • Грішечкін Ігор Володимирович • Дарчич Михайло Степанович • Шаблон:Fairusein/Alex K • Mizu no Haru • Куросава Канаме • Acid Town • Робота з автором |
1 червня
| Діанов Григорій Юрійович • Жиганюк Микола Ярославович • Прокоф'єв Іван Петрович • Coolpix S6300 |
31 травня
| 224-1-117 • Скіра Ігор Антонович • Кубійович Тарас Степанович • Классен Артем • Рейтинг паспортів • Кривогуз Олександр Єгорович • Reik • Шаблон:До захисту |
29 травня
| Аудит адміністративної діяльності • Вовченко Олександр Анатолійович • Яковчук Надія Полікарпівна • Чепіль Володимир Васильович • Фурсик Віталій Юрійович • Побитівка • Анемонал |
28 травня
| Бровко Оксана Анатоліївна • Осадчук Станіслав Васильович • Романович Олег Федорович • Музей-скансен «Карпатська хата» • Western Bid • Пам'ятка природи місцевого значення «Борисів потік» (втрачена) |
26 травня
| Янчук Антон Володимирович • Тигран Амалян Вільямсович • Освіта в період перебудови |
24 травня
| Маслей Роберт В'ячеславович |
23 травня
| Шевченко Ярослав Михайлович • Чобанюк Іванна Василівна • Вулиця Лютнева (Львів) |
22 травня
| Васильчук Вадим Васильович |
21 травня
| Коларово-Каменічна • Павлисько Віталій Миколайович • Липинський ліцей • Юсупова Наталія Вікторівна • Шевчиха • Довгохвильовий обігрівач |
20 травня
| Азархіна Олександра Костянтинівна |
18 травня
| Ґабчіково (стічний канал) • Regus Group plc |
12 травня
| Ґбели-Бродське • Папоротня |
11 травня
| Пся Крев • Віктор Журавель |
9 травня
| Кунан (річка) |
7 травня
| Мудрий Роман Володимирович |
3 травня
| Буравльов Іван Іванович |
29 квітня
| Стасевський Андрій Леонідович • Білоус Олександр Володимирович |
17 квітня
| Оленич Петро Сергійович • Інститут досліджень авторинку • Стипендія переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка |
15 квітня
| 205-й окремий батальйон територіальної оборони (Україна) • Святослав Юрій Родіонович • Ферт Андрій Олександрович • Райзе Юхим Самійлович • Культура дії • Шломо Зайдер |
13 квітня
| Центр білоруських комунікацій • Драпет |
11 квітня
| AT-ST • AT-AT • Файл:AT-AT from StarWars.jpeg • Карида • Королева імперії • Спадкоємець Імперії • Відродження темряви • Останній наказ (роман) • Бейл Органа • Студентське братство «Каменяр» • Star Wars Insider |
6 квітня
| Білий (притока Ками) • Гаврилюк Станіслав Михайлович • Назар Парніцький • Пельц Валерій Миколайович |
4 квітня
| Radio 412 |
1 квітня
| Муле-патат |
29 березня
| Горбун • Косович Віталій Мирославович • Удебка (притока Буторихи) |
21 березня
| Шаблон:Персонаж Зоряних Війн |
20 березня
| Samsung SGH-X200 |
17 березня
| Туризм у Сент-Люсії • Туризм на Кіпрі • Рахманін Євген Володимирович |
16 березня
| Здоров’я, спорт, реабілітація • Глобальний альянс медичних знань • Відзнака святого великомученика і цілителя Пантелеймона • Координаційно-консультативний комітет СНД • Булер'ян • ТЕЦ CUP-2 • Макаринка |
14 березня
| Шаблон:Medieval Lands by Charles Cawley • Миргородська мечеть |
13 березня
| Стахов Сергій Сергійович |
6 березня
| Bodo (компанія) • Калмикова Наталія Фернандівна |
4 березня
| Кременчуцька міська дитяча лікарня |
29 лютого
| Samsung SGH-D900 та Samsung SGH-D900i • Samsung SGH-U600 |
25 лютого
| Стилет і стилос (видавництво) |
24 лютого
| Ларсена Л. тема |
17 лютого
| Метаантропологічний потенціалізм • Буденний світогляд • Метаграничне буття людини • МФКТ • Філософська арт-терапія • Філософське мистецтво • Філософський світогляд (метаантропологія) |
16 лютого
| Польсько-козацькі війни • Шаблон:Битви польсько-козацьких війн • Торгало Олег Леонідович |
15 лютого
| Іжевський провулок (Київ) • КДБ проти ОУН • Мій Маріуполь та світ довкола |
11 лютого
| Тюркські топоніми у Вірменії • Kreosan |
10 лютого
| Лучний |
9 лютого
| Поліна Герман (Бушинська) • Бобро Наталія Сергіївна |
3 лютого
| Гунченко Вєста Андріївна |
30 січня
| Журман Василь Матвійович |
29 січня
| Ромський освітній фонд • Діброва (зупинний пункт) • Долина (Полтавський район) • Ейвон (річка) • Жовтнева (зупинний пункт) • Жовтневе (Семенівський район) • Зайці (Полтавський район) • Залісся (зупинний пункт) • Зарічна (станція метро) • Зелений Гай (Кропивницький район) і подібні • Вулиця Зелена (Черкаси) • Вулиця Лісна (Львів) • Вулиця Толстого (Київ) |
28 січня
| Фіцай Михайло Михайлович • Шаблон:За вільний Кавказ • Шагов Євген Анатолійович • Вишневе (значення) • Городище (пам'ятка природи) |
27 січня
| Фоса (ліва притока Росі) • Т-10 «Авіа-Тор» • Пам'ятки монументального мистецтва Оржицького району • Пам'ятки монументального мистецтва Чутівського району • Пам'ятки монументального мистецтва Глобинського району |
25 січня
| Запорозький стрій |
24 січня
| Плотнікова Оксана Миколаївна • Попова Тетяна Валеріївна • Шкляр Сергій Володимирович • Зінков Дмитро Володимирович |
22 січня
| Ходачук Олег Миколайович • Культурознак • Шаблон:Авіакатастрофа на Суперзі |
20 січня
| Янковський Ігор Миколайович • Емоційний стан |
16 січня
| Федір Іваник |
15 січня
| Корецька Наталія Анатоліївна • Поштова станція (Антопіль) • Гонтаренко Володимир Іванович • Поштова станція (Ставище) |
14 січня
| Поштова станція (Корець) • Поштова станція (Звягель) • Список епізодів проєкту «Велич особистости» |
12 січня
| Ставчанки (притока Верещиці) • Ясень (ресторан) • Ода Тошісада • Ода Нобуйоші (самурай) • Ода Нобусада • Тарас Гаврик • Кулеба Євгенія Анатоліївна • Серебрянський Андрій Сергійович |
11 січня
| Meaconing • Чіо Чіо Сан • Спокута в юдаїзмі • Шаблон:Тшува • Сашко Брама • Туризм в зоні відчудження Чорнобильської АЕС |
10 січня
| Історія безпілотних літальних апаратів |
9 січня
| Поштова станція (Гоща) |
7 січня
| Босфорус Девелопмент • Budhouse Group • Мостобуд • Державна митна служба України (значення) |
2 січня
| Агрегатний метод ремонту • Шаблон:ЯР-прим • Сумигаз • Харківгаз • Харківміськгаз • Тисменицягаз • Кременчукгаз • Чернівцігаз • Чернігівгаз • Гадячгаз • Хмельницькгаз • Полтавська газонафтова компанія • Лубнигаз • Djinni.co • Список найпоширеніших прізвищ в Україні |
31 грудня
| Документообіг у державі • Оболонь (пиво) |
30 грудня
| Шаблон:Український державний діяч |
27 грудня
| Єди-Кую Меркез Джамі • Кунан Джамісі |
26 грудня
| Наукова світлиця • Список українських соціальних мереж • Вулиця Срібнокільська, 1 • Демешко Віктор Іванович |
25 грудня
| Рутман Рафаель • Методичні рекомендації з питань місцевої геральдики і прапорництва |
22 грудня
| Canal 13 • Хатище |
21 грудня
| Бердянськ 24 |
19 грудня
| Planet of the Apes (best of, 2004) • Made in N.R.M. |
17 грудня
| Крута (притока Шийки) • Охорона здоров'я (виставка) • Пам'ять століть • Мова риб (1997) • The Lay of Thrym • Live in Japan 2002 • Найбільші російські втрати в одному бою чи місцевості під час вторгнення в Україну |
16 грудня
| Lil Bo Weep • Заграва (телеканал) • Міні-обігрівач • Я.ру • Дитячий історичний табір імені мецената Євгена Чикаленка • Крикуха |
29 листопада
| Міжнародна літературна премія імені Івана Кошелівця |
18 листопада
| Люксембург (скасований фільм) • Шаблон:Kinobaza.com.ua фільм |
5 листопада
| Шаблон:Міфічні істоти/Європа |
31 жовтня
| Київські школи • Вгодинка |
30 жовтня
| Млинівка (притока Золочівки) • Ротницька • Поздняков Вадим Віталійович |
20 жовтня
| Зв'язуючий нейрон |
18 жовтня
| ЦСМ "Білий Світ" |
14 жовтня
| Шаблон:Воєвода • Шаблон:Diasporiana logo • Шаблон:Hathitrust logo • Шаблон:Archive.org logo • Шаблон:Culture of Ukraine logo • Шаблон:Google books logo |
12 жовтня
| Новий Зір • Грицина Ксенія Анатоліївна • Хаджабадінова Аліє |
11 жовтня
| Перелік пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації (Київ) |
7 жовтня
| Esphyr |
21 вересня
| Геносоціограма • Херсонська обласна організація НСПУ |
14 вересня
| КрАЗ-5233 «Raptor» • КрАЗ-6322 «Raptor» • Фортеця на колесах |
8 вересня
| Око Бога |
31 серпня
| Малайн • Белста |
30 серпня
| Орна (значення) • Бабанський Михайло Мусійович |
18 липня
| Онопенко Оксентій Дмитрович |
17 липня
| Каськів Михайло Володимирович • Ламкість |
16 липня
| Каменюк Надія Миколаївна |
15 липня
| Томків Василь Юрійович |
11 липня
| Bash.im |
10 липня
| Гнатюк Василь Олексійович |
9 липня
| Курочка Влад Андрійович |
8 липня
| Магомедов Руслан Садрудинович |
4 липня
| Козак Богдан Романович • Грабовецький Василь Дмитрович |
25 червня
| Шаблон:Навігаційна таблиця 3 |
22 червня
| Французька торгово-промислова палата в Україні |
18 червня
| Двоє і війна (мінісеріал, 2007) |
13 червня
| Popstar (альбом) • LV-426 |
9 червня
| Допоміжне приміщення |
7 травня
| Перелік топонімів України, перейменованих внаслідок дерусифікації • Список вулиць, перейменованих у зв’язку з російським вторгненням в Україну (2022) |